Doprava a platba

 

DOPRAVA

Doprava zdarma od 3 000 Kč.

Při objednávce do 10:00 vám balíček přijde do 3 pracovních dnů v případě že máme zboží skladem. 

 

V současné době nabízíme tyto druhy dopravy:

 

Přepravní společnost DPD

Funguje podobně jako Česká pošta nebo PPL, doveze vám balíček na vámi uvedenou adresu. Předtím se s vámi spojí telefonicky. Pokud je vaše objednávka nižší než 3 000 Kč, zaplatíte za tuto dopravu 99 Kč. Balík pouze do hmotnosti 30 kg.
 

Přepravní společnost PPL

Tento dopravce vám balíček doručí na vámi uvedenou adresu. O termínu a času doručení budete informováni předem. Pokud je vaše objednávka nižší než 3 000 Kč, zaplatíte za tuto službu 99 Kč. Balík pouze do hmotnosti 30 kg.

 

Atypická přeprava - paletová přeprava

Vybíráme nejvhodnějšího přepravce pro Vaši spokojenost. Zboží bude dovezeno na místo s autem s čelem. Pokud je vaše objednávka nižší než 3 000 Kč, zaplatíte za tuto službu 350,- Kč.

 

Osobní odběr Zásilkovna.cz

Pokud máte v blízkosti bydliště či práce výdejnu Zásilkovny, můžete zvolit tento způsob dopravy. V našem e-shopu si vyberete svůj balíček, jako dopravu zvolíte „Zásilkovna“, vyberete si místo odběru a váš balíček bude poté připraven na daném výdejním místě. Seznam všech míst najdete ZDE. Při objednávce nižší než 3 000 Kč zaplatíte za Zásilkovnu 77 Kč.

Kapacita Alza boxů a Z-boxů je omezená. Mohou se tak vyskytnout komplikace s včasným doručením vaší objednávky, které bohužel nedokážeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

 

PLATBA

 

Platba při převzetí zboží / dobírka

Není přípustná. 

Platební kartou

Jednoduchý, rychlý a bezpečný způsob placení. Plaťte kartou, která má povolené platby na internetu. Tato platební metoda je zdarma.

Bankovním převodem

Platit můžete prostřednictvím klasického bankovního převodu nebo rychlým online bankovním převodem prostřednictvím platební brány GoPay. U klasického bankovního převodu počítejte s tím, že připsání platby může trvat i několik dní. 

Tato platební metoda je zdarma.

Google Pay

Snadný a rychlý způsob placení online. K využití služby musíte mít ve svém Google účtu nebo v prohlížeči Chrome uloženou platební kartu. Tato platební metoda je zdarma.

Na fakturu se splatností

Pouze po dohodě s eshopem.

 

Poskytovatel platební brány, společnost Comgate, a.s.

Comgate, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana

Informace o platebních metodách společnosti Comgate, a.s.

https://help.comgate.cz/v1/docs/cs/platby-kartou
https://help.comgate.cz/docs/bankovni-prevody

Blog