O nás

O nás

Vítejte na www.cistystroje.cz, vašem spolehlivém partnerovi pro čistící a technické stroje. Internetový obchod provozuje Radek Kubeš - ČisTech, Zahradní 837, Přeštice 334 01, info@cistech.cz. Nabízíme vám široký výběr kvalitních a moderních strojů pro domácnosti i průmysl, jako jsou podlahové mycí stroje, vysavače a extraktory na koberce, vysokotlaké čističe, zametací stroje, parní čističe, kompresory, čerpadla, vodárny, svářecí technika, měniče, nabíjecí a startovací technika a mnoho dalšího.

Jsme distributoři pro Českou republiku několika renomovaných značek. Naše stroje jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi a splňují nejpřísnější ekologické a bezpečnostní normy.

Naše firma působí na trhu od roku 2008 a máme bohaté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti čistících a technických strojů. Poskytujeme vám profesionální poradenství, servis po celé ČR, výhodné ceny a záruku na všechny naše stroje. Naším cílem je vaše spokojenost a důvěra.

Naše cílovou skupinou jsou firmy, instituce, nemocnice, školy, strojírenství a další odvětví, která potřebují efektivní a spolehlivé stroje pro čištění a údržbu. Naše dlouhodobá vize je prodávat více značek s podporou servisu a stát se jedním z nejširších a největších porovnávačů strojů na českém trhu.

Pokud hledáte čistící a technické stroje, jste na správném místě. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si ten pravý stroj pro vaše potřeby. Pokud máte nějaké dotazy nebo požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi.

www.cistystroje.cz - vaše cesta k čistotě